REKRUTACJA TRWA !

nie czekaj, zgłoś się do 15 listopada 2021 i zostań naszym studentem. Nie wiesz jak to zrobić? Pomożemy, kliknij w poniższy przycisk i dowiedz się wszystkiego.

PRAKTYCZNE ASPEKTY

ponad połowa zajęć prowadzona jest ze specjalistami w zakresie logistyki. Są to dyrektorzy i kierownicy działów logistyki dużych, polskich przedsiębiorstw.

previous arrow
next arrow
Slider

Absolwenci studiów podyplomowych Logistyka

„Dzięki ukończonym studiom podyplomowym Logistyka udało mi się zmienić pracę na stanowisko: Specjalista ds. planowania produkcji i zarządzania towarem. To co mnie zawsze interesowało. Praca na SAPie - to nowe doświadczenie dla mnie i dużo nauki. Studia podyplomowe z pewnością przyczyniły się do otrzymania oferty współpracy.”
Kamila Poprawska
Logistyk
„Dzięki studiom zmotywowałam się do dalszego rozwoju. Dzięki wykładowcom, którzy w większości są jednocześnie aktywni zawodowo w obszarze logistyki, a więc są doświadczonymi praktykami, poznałam wiele rozwiązań, co pomogło mi w rozwoju mojej kariery oraz zdobyciu awansu.”
Monika Diaczek
Specjalista ds. zaopatrzenia, CCC SA
„Podjęcie studiów na kierunku Logistyka było świetną decyzją. Uczelnia spełniła wszystkie moje oczekiwania. Zależało mi przede wszystkim na bogatym programie i możliwości wykorzystania wiedzy w praktyce. Zajęcia były prowadzone w bardzo ciekawy sposób i poza teorią mieliśmy szansę sprawdzić się w zadaniach, czy też brać udział w bardzo konstruktywnych dyskusjach. Kadra, z którą miałam przyjemność pracować, świetnie przygotowała mnie do ostatecznego egzaminu, więc należą jej się za to wielkie podziękowania. Co ważne, uczelnia poradziła sobie z niespodziewaną sytuacją związaną z epidemią. Rozwiązania, które zostały nam zaproponowane, były ciekawe i kreatywne, więc nie musiałam martwić się o dalszy przebieg nauki. Studiowanie na UZ było pozytywnym doświadczeniem, które będę bardzo dobrze wspominać. Cieszę się, że miałam możliwość nauki na kierunku logistyka i zdecydowanie mogę polecić uczelnię dla osób, które nadal zastanawiają się nad wyborem studiów podyplomowych.”
Katarzyna Miecznikowska
Logistyk w firmie Domator24.com
„Kończyłam studia podyplomowe Logistyka na Uniwersytecie Zielonogórskim.Zajęcia były ciekawe, prowadzone przez wykształconą i doświadczoną kadrę, wykładowcy dostosowywali zakres materiału pod nasze potrzeby i zainteresowania. Zajęcia zarówno teoretyczne, jaki i praktyczne dały nam wiele satysfakcji. Zdobyta wiedza poszerzyła nowe horyzonty. Polecam :)”
Katarzyna Szukała
„Dzięki profesjonalnie przygotowanej i doświadczonej kadrze oraz bogatemu zapleczu dydaktycznemu, zajęcia odbywają się na najwyższym, światowym poziomie. Mimo wielu trudnościom związanym z pandemią COVID-19 uczelnia stanęła na wysokości zadania i rewelacyjnie zadebiutowała w zdalnym systemie nauczania. Gorąco polecam osobom związanym zawodowo z branżą logistyczną jak również zainteresowanym tematyką logistyki we współczesnym świecie.”
Grzegorz Żebrowski
Żołnierz zawodowy
„Studia podyplomowe z zakresu logistyki poszerzyły moją wiedzę w tejże dziedzinie. Zajęcia były zorganizowane idealnie z myślą o uczestnikach, prowadzone w sposób praktyczny z dużą liczbą praktycznych zajęć i zadań.”
Paweł Ples
Logistyk
„Bardzo przydatny kierunek, bardzo perspektywiczny. Wykładowcy bardzo fachowi i przyjaźnie nastawieni douczestników tej edycji, potrafiący zaciekawić prowadzonymi zajęciami i gotowi pomóc w każdej chwili.Jeśli ktoś ma jakiś problem to nigdy nie zostanie bez odpowiedzi.”
Adam Sadura
Logistyk