REKRUTACJA TRWA !

nie czekaj, zgłoś się do 28 lutego 2024 i zostań naszym studentem. Nie wiesz jak to zrobić? Pomożemy, kliknij w poniższy przycisk i dowiedz się wszystkiego.

PRAKTYCZNE ASPEKTY

ponad połowa zajęć prowadzona jest ze specjalistami w zakresie logistyki. Są to dyrektorzy i kierownicy działów logistyki dużych, polskich przedsiębiorstw.

previous arrow
next arrow
Slider

Absolwent Politechniki Zielonogórskiej. W 2001 roku obronił z wyróżnieniem pracę doktorską na Wydziale Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej nt.: „Algorytmy planowania przepływu produkcji w warunkach występowania deterministycznych ograniczeń logistycznych”, uzyskując stopień doktora nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu. Stopień naukowy doktora habilitowanego w dziedzinie nauk technicznych w dyscyplinie Inżynieria Produkcji uzyskał w 2012 r. za rozprawę habilitacyjną nt.: „Virtual Production Networks of Small and Medium Enterprises in IndustrialClusters”.

Aktualnie pełni funkcję Prodziekana ds. Nauki na Wydziale Ekonomii i Zarządzania oraz Kierownika Katedry Inżynierii Zarządzania i Systemów Logistycznych Uniwersytetu Zielonogórskiego.  Jest członkiem Komitetu Inżynierii Produkcji Polskiej Akademii Nauk. Pełni także funkcje członka rady nadzorczej spółki Park Naukowo-Technologiczny Uniwersytetu Zielonogórskiego Sp. z o.o.

Ekspert w zakresie logistyki, innowacyjności przedsiębiorstw, sieciowych form współpracy oraz zarządzania produkcją. Jest autorem licznych ekspertyz dotyczących innowacyjnych rozwiązań logistycznych i przemysłowych. Współpracuje z licznymi przedsiębiorstwami w zakresie doradztwa biznesowego i zastosowania innowacyjnych rozwiązań w praktyce. Profesor kierował i brał udział w licznych projektach naukowo-badawczych krajowych i międzynarodowych finansowanych przez MNiSW, NCN, NCBiR i UE.  

Jest autorem ponad 230 publikacji naukowych zawartych w krajowych i zagranicznych czasopismach, w tym z listy JCR, monografiach, materiałach konferencyjnych, itp. Posiada liczne certyfikaty, m.in. w zakresie zastosowań „Theory of Constraints”, obsługi laboratorium magazynowego, obsługi TMS interLAN SPEED, wykorzystania pakietu FlexSim w modelowaniu i symulacji procesów logistycznych i produkcyjnych, itd. Od wielu lat jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego oraz Polskiego Towarzystwa Zarządzania Produkcją.