REKRUTACJA TRWA !

nie czekaj, zgłoś się do 28 lutego 2024 i zostań naszym studentem. Nie wiesz jak to zrobić? Pomożemy, kliknij w poniższy przycisk i dowiedz się wszystkiego.

PRAKTYCZNE ASPEKTY

ponad połowa zajęć prowadzona jest ze specjalistami w zakresie logistyki. Są to dyrektorzy i kierownicy działów logistyki dużych, polskich przedsiębiorstw.

previous arrow
next arrow
Slider

Absolwent Wydziału Transportu i Łączności Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, gdzie w 2003 r. uzyskał stopień naukowy doktora.

Stopień doktora habilitowanego nauk ekonomicznych uzyskał w 2013 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Profesor nadzwyczajny, Kierownik Katedry Podstaw Logistyki w Wyższej Szkole Logistyki oraz  Główny Specjalista ds. Logistyki w Instytucie Logistyki i Magazynowania.

Specjalista w zakresie zarządzania transportem w przedsiębiorstwie. Kieruje projektami międzynarodowymi oraz konsultingowymi dla przedsiębiorstw z zakresu transportu w systemach logistycznych, prowadzi prace badawcze, zajmuje się doradztwem
i szkoleniami. Specjalista w zakresie reklamacji i roszczeń oraz odpowiedzialności przewoźnika i spedytora w transakcjach krajowych i międzynarodowych.

Członek sekcji Logistyki i Procesów Transportowych w Komitecie Transportu Polskiej Akademii Nauk.

W ramach Certyfikacji Europejskiego Stowarzyszenia Logistyków (ELA Certificates)
w Brukseli, odpowiedzialny jest za egzaminowanie w module „Zarządzanie transportem”.

Ekspert Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w zakresie standardów kształcenia w zawodzie Technik Spedytor i Technik Logistyk. Autor i współautor wielu książek, podręczników oraz kilkudziesięciu publikacji z zakresu logistyki i transportu. Biegły sądowy w zakresie wyłudzeń, reklamacji i roszczeń w transporcie i spedycji. Członek zespołu ekspertów przygotowujących KIS (Krajowe Inteligentne Specjalizacje) – Dział III – Zrównoważona EnergetykaRozwiązania transportowe przyjazne środowisku.